Lütfen Tüm Bilgileri Doldurun.
Gemi Kapasitesi Dolu
Geçersiz Tarih Aralığı

2015 Kapı Vizesi Açıklama

ÇEŞME - SAKIZ ADASI
ONLINE FERİBOT BİLETİ

Nereden Gidiş Tarihi
 
Kişi Sayısı (Bebek Dahil)
Nereye Dönüş Tarihi Araç Sayısı
E-BÜLTEN

Sitemizden haberdar olmak için abone olun.

   
Haberler

Bordo Pasaport Sahibi Yolcularımız !! 18.07.2016

Kamu personeli olmayan Bordo pasaport sahibi misafirlerimiz de yurt dışına seyahat ederken yanlarında SGK hizmet dökümlerini hazır bulundurmalıdır. E devlet şifresiyle karekodlu olarak alacağınız  çıktıyı  pasaport kontrolünden geçerken memura ibraz edebilirsiniz. Olmaması halinde, görevli memur çıkış esnasında sgk dökümünüze ulaşmak için extra zaman harcamak durumunda kalacak bu da gecikmelere sebep olacaktır.

Kamu Personeli Yolcularımız !! 18.07.2016

Yeşil pasaport sahibi ya da kamu personeli olarak aktif çalışan bordo pasaportlu devlet memuru yolcularımız, çalıştıkları kurumdan yazılı ve ıslak imzalı izin onayı alarak seyahat edebilirler. (e imzalı ya da  fax, fotokopi vs. kabul edilmemektedir )  Emekli olan yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz de üzerinde emekli olduğu kurumun adı yazan kimlikleri ve SGK kayıtlarını ibraz ederek seyahat edebileceklerdir. 

2017 Kapı Vizesi Sona Erdi !! 10.06.2016

2017 Sakız Adası Kapı Vize Uygulaması 30.09.2017 itibarıyla sona ermiştir.

 

Sakız'dan diğer Yunan Adaları 30.01.2016

Sakız Adası'ndan Midilli, Samos, Piraeus (Atina) Mykonos ve Kavala'ya feribot ile geçiş yapabilirsiniz. Tüm biletler ve detaylar için 0232 712 97 97 yi arayabilirsiniz.

Pasaport Kriterleri 21.11.2015

Yeni uygulamaya giren kanunla, Avrupa Birliği ülkelere seyahat için pasaportunuzun süresi minimum 3 ay geçerli olması gerekmektedir. 3 aydan az süresi bulunan pasaportla vizeniz devam etse dahi seyahat edemezsiniz. Ayrıca pasaportunda K.K.T.C kaşesi olan pasaportla Yunanistan'a giriş yapamazsınız. 

Sakız Adası'nda Araç Kiralama ve Otel 11.11.2015

Sakız Adası ziyaretinizde ihtiyacınız olan en uygun fiyatlı Otel Rezervasyon ve Araç Kiralama hizmetleri için de sitemizden talep gönderebilirsiniz.

Sakız Adası Turları 04.11.2015

Kış sezonunda da her hafta sonu Sakız Adası turlarımız devam etmektedir. Sitemizden biletinizi alırken ada turunuzu da satın alabilirsiniz.