Lütfen Tüm Bilgileri Doldurun.
Gemi Kapasitesi Dolu
Geçersiz Tarih Aralığı
Haberler

Bordo Pasaport Sahibi Yolcularımız !! 18.07.2016

Bordo pasaport sahibi misafirlerimiz de yurt dışına seyahat ederken yanlarında SGK hizmet dökümlerini hazır bulundurmalıdır. Olmaması durumunda limandaki SGK aracından hizmet dökümlerini alıp daha sonra pasaport kontrolünden geçeceklerdir.

Yeşil Pasaportlu Yolcularımız İçin !! 18.07.2016

 Yeşil pasaport sahibi aktif çalışan misafirlerimiz çalıştıkları kurumdan yazılı izin onayı alarak seyahat edebilirler. Emekli olan yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz de üzerinde emekli olduğu kurumun adı yazan kimlikleri ve SGK kayıtlarını ibraz ederek seyahat edebileceklerdir. 

Sakız'dan diğer Yunan Adaları 30.01.2016

Sakız Adası'ndan Midilli, Samos, Piraeus (Atina) Mykonos ve Kavala'ya feribot ile geçiş yapabilirsiniz. Tüm biletler ve detaylar için 0232 712 97 97 yi arayabilirsiniz.

Pasaport Kriterleri 21.11.2015

Yeni uygulamaya giren kanunla, Avrupa Birliği ülkelere seyahat için pasaportunuzun süresi minimum 3 ay geçerli olması gerekmektedir. 3 aydan az süresi bulunan pasaportla vizeniz devam etse dahi seyahat edemezsiniz. Ayrıca pasaportunda K.K.T.C kaşesi olan pasaportla Yunanistan'a giriş yapamazsınız. 

Sakız Adası'nda Araç Kiralama ve Otel 11.11.2015

Sakız Adası ziyaretinizde ihtiyacınız olan en uygun fiyatlı Otel Rezervasyon ve Araç Kiralama hizmetleri için de sitemizden talep gönderebilirsiniz.

Sakız Adası Turları 04.11.2015

Kış sezonunda da her hafta sonu Sakız Adası turlarımız devam etmektedir. Sitemizden biletinizi alırken ada turunuzu da satın alabilirsiniz.