Lütfen Tüm Bilgileri Doldurun.
Gemi Kapasitesi Dolu
Geçersiz Tarih Aralığı

2015 Kapı Vizesi Açıklama

ÇEŞME - SAKIZ ADASI
ONLINE FERİBOT BİLETİ

Nereden Gidiş Tarihi
 
Kişi Sayısı (Bebek Dahil)
Nereye Dönüş Tarihi Araç Sayısı
E-BÜLTEN

Sitemizden haberdar olmak için abone olun.

   
Hakkımızda

                               

1987 yılında Çeşme’de, A grubu seyahat acentası olarak kurulan şirketimiz, özellikle gemi acentalığı   ( Çeşme – İTALYA ve Çeşme – Sakız Adası arası denizyolu yolcu taşımacılığı) ve Incoming acentalığı alanlarında, deneyimli personeli ve yüksek kalite anlayışı ile bölgenin güvenilir ve lider acentalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Şirket 2011 yılında, Sakız Adası’nın ( CHIOS ) en büyük seyahat ve gemi acentalarından SUNRISE TOURS & LINES ‘ın bünyesine katılarak yeniden yapılanmış, ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini artırarak Türkiye’den Yunanistan’a gidecek ya da Yunanistan’dan Türkiye’ye gelecek tüm misafirlerine en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz
Bireysel ve kurumsal müşterilerimize, deneyimli ve güler yüzlü personelimizle turizm ile ilgili tüm konularda , güvenilir, ekonomik ve kaliteli hizmeti en kısa sürede sunabilmek.

Vizyonumuz
Sektördeki yeniliklerin takipçisi olup, yurtiçi ve yurtdışındaki müşteri portföyümüzü geliştirerek daha geniş kitlelere ulaşmak, misafirlerimizin beklentilerini memnuniyete dönüştürerek tatil ve seyahatteki değişmez partneriniz olmaktır.