Lütfen Tüm Bilgileri Doldurun.
Gemi Kapasitesi Dolu
Geçersiz Tarih Aralığı
Acentamız Olmak İstermisiniz ?

Sunrise Tours olarak;  Sakız Adası ve Çeşme'deki seyahat acentalarımızla ve bünyemizde bulunan Sunrise Lines Ltd şirketine ait F/B San Nicolas ve acentalığını yaptığımız F/B Oınoussaı III isimli feribotlarımızla, 2003 yılından bu yana Çeşme ve Sakız Adası arasında yaz kış düzenli feribot seferleri yapmakta ve  Türkiye ve Yunanistan'ın her bölgesinde  otel rezervasyonları, araç kiralama, tur organizasyon, transfer vs. hizmetleri vermekteyiz.

Farklı sefer programımız, 35-40 dakika yolculuk süremiz, esnek ve yapıcı acenta odaklı çalışma anlayışımız ile siz değerli acentalarımız ile birlikte çalışabilmek arzusundayız.  

Eğer Türsab'a bağlı seyahat acentası yetki belgeniz var ise,   aşağıda belirtilen diğer evraklar ile birlikte acentamıza  e-mail ya da fax yoluyla başvuru yapabilirsiniz. Tarafınızla en kısa sürede iletişime geçilecektir.

Şimdiden hepimiz için hayırlı ve bol kazançlı sezonlar olması dileklerimizle,

Gereken Evraklar

1- Seyahat Acentası İşletme Belgesi Fotokopisi

2- Vergi Levhası Fotokopisi

3- Son 3 ay İçerisinde Bağlı Bulunan Ticaret Odasından Alınan Faaliyet Belgesi Fotokopisi

 

Bu evrakların incelenmesinin ardından tarafınıza sözleşme gönderilecek,  imzalandıktan sonra da bilet satış sistemi  için gerekli kullanıcı adı ve parola tanımlanacaktır.

 

        Tel   : 0232 712 97 97 - 712 79 32

        Fax  : 0232 712 65 08

        mail : info@chiossunrisetours.com.tr