Lütfen Tüm Bilgileri Doldurun.
Gemi Kapasitesi Dolu
Geçersiz Tarih Aralığı

Kapı Vizesi 2017

  • PROGRAM
  • ÖZELLİKLER
  • AÇIKLAMA
  • SATIN AL

  SAKIZ ADASI KAPI VİZESİ UYGULAMASI 2017  ( Nisan - Ekim ayları arası )

Yunan Adalarına geçişi kolaylaştıran  KAPI VİZESİ uygulaması 10 Nisan 2017 itibariyle başlamıştır.

Pasaportunda geçerli bir Schengen vizesi olmayıp, Adalara Gitmek isteyen Türk vatandaşları için gerekenler;

1-  En az 3 ay geçerliliği olan, 2 sayfası boş olan ve üzerinde K.K.T.C.  giriş damgası olmayan bir pasaport. ( Pasaportun fotokopileri gönderilecek aslı değil )

2-  Vize Başvuru Formu  doldurulup imzalanarak, 1 adet vesikalık fotoğraf ( arka fonu beyaz ve son zamanlarda çekilmiş )  , kimlik fotokopisi ve pasaport fotokopileri ( ilk fotoğraflı sayfanın , herhangi boş iki sayfanın ve daha önce alınmış schengen varsa o sayfaların ) ile birlikte seyehatten 36 saat önce acentamıza başvurmak. ( Evraklarınızı kargo ile adresimize yollayabilirsiniz )

3-    Kesin seyahat tarihleri belirtilmiş feribot bileti ( Sitemizin Online Satış Bölümünden Alabilirsiniz - Open olmayacak ) ve ücreti ödenmiş, giriş ve çıkış tarihleri belli otel rezervasyon konfirmesi. ( Acentamızdan temin edilebilir ) Günübirlik gidişlerde otel rezervasyonu aranmayacaktır.

4-   Aileleriyle seyahat edecek 12 yaşa kadar olan çocuklardan sadece 10.-€ hizmet ücreti alınacaktır.

5-  Yunanistan Kapı vize ücreti kişi başı : 50.-€ dur. Başvuru esnasında, kargo ile birlikte ya da web sitemizden önceden ödeme yapılmalıdır. Evraklarınız adaya gönderildikten sonra iptali yoktur.

6-  Adaya gidince parmak izleriniz de alınacağından işlemler biraz uzun sürecektir. Günübirlik geçişlerde ve aynı gün ada turu olan misafirlerimiz sıkıntı yaşanabilir. ( Zaman açısından)

                                                                                ÖNEMLİ BİLGİLER

En az seyahatten 36 saat önce tüm bu evrakların acentamıza teslim edilmesi gerekmektedir. Bizde vizenizin siz gitmeden hazır olması için evraklarınızı önceden Adaya gönderip onayını alacağız. Sizler de seyahat günü Sakız limanında fazla beklemeden vizenizi alabileceksiniz. 

Vize 15 gün içinde olmak kaydıyla TEK GİRİŞLİ olacak ve bilet ve otel rezervasyonunuzun belirtildiği günler için geçerli olacaktır. Vize süresini geçirirseniz 600 Euro cezası vardır. Yolcudan kaynaklı herhangi bir problem yüzünden vize alınamzsa para iadesi yapılamaz..

                                                   **   Vize Başvuru Formu  için tıklayınız.                                                       

                                                   **   Kapi Vizesi Kapak Formu  için tıklayınız.                            

Yetişkin Fiyat : 50,00 € Çocuk Fiyat (7-12) : 10,00 € Bebek Fiyat (0-6) : 0 €
Katılmak İstediğiniz Tur Tarihi :
Kişi Sayısı (Bebek Dahil) :