Lütfen Tüm Bilgileri Doldurun.
Gemi Kapasitesi Dolu
Geçersiz Tarih Aralığı

Bozcaada - Kazdağları - Ayvalık

  • PROGRAM
  • ÖZELLİKLER
  • AÇIKLAMA
  • SATIN AL

06.11.2017   23.45 Çeşmeden hareket  belirlenen noktalarda siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Bozcaada -Kazdağları turumuza başlamak üzere yola çıkıyoruz.
Sabah saatlerinde vardığımız Geyikli vapur iskelesinde ,Bozcaada ya geçeceğimiz vapuru beklerken kısa bir mola veriyoruz.Yarımsaat sürecek olan Deniz yolculuğumuzun ardından ,Büyüleyici atmosferi ile Bozcaada bizi karşılıyor.Bozacada Türkiye'ni 3.Büyükadası ,Ege Denizinin ise Gökçe'ada dan sonra 2 büyük adasını Keşfe başlıyoruz. Bozcaada kalesini , Türk ve Rum mahallerini rehberimiz eşliğinde geziyoruz.Ege nin lezzetli balıklarını bulabileceğiniz restorantlatımızda öğle yemeği almak için serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanımın ardından 
Rüzgar değirmenlerini,Ayazma koyunu (mevsimine göre deniz molası) gördükten sonra , Şarabıyla ünlü Bozcaada da şarap fabrikasını gezerek ,tadımlık şarapları deniyoruz.Geçirdiğimiz güzel vakit ardından otelimeze gitmek içine deniz yolculuğuyla Geyikli ye geçip Güre ye doğru devam ediyoruz.
Kaz dağlarının bol oksijeni içersinde kalan otelimizde konaklamak için yerleşiyoruz.
2.Gün- Otelimizdr alacağımız kahvaltımızın ardından ,kaz dağları milli parkı içersinde terk alan ,Hasanboğuldu göletini,Sutuven şelalesini görmek için yola çıkıyoruz.Rehbrimizi eşliğinde hasanboğuldu göletini,Sutuven şelalesini gördükten sonra Kazdağları nın keyfini çıkarmak için serbest zaman veriyoruz.
Serbest zamanımın ardından Ayvalık-Cunda adasına geçiyoruz.Dileyen misafirlerimizle Takyaris kilisesini gezdikten sonra ,öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.Öğle yemeğimizin ardından,Günümüze şeytan sofrasında kahve molası vererek devam ediyoruz.
Kahve molamızın ardında,İzmire doğru geri dönüş yolumuza geçiyoruz.

Bozcaada - Kazdağları- Ayvalık

Tura dahil olan hizmetler 
*Yarım Pansiyon konaklama 
*Seyahat Sigortası 
*Araç içi ikram 
*Rehberlik hizmeti 
*Kazdağlarında minibüs ücreti
*Bozcaada feribot ücreti 
*Lüks araçla ulaşım 
* Tur ücreti kişi başı 260 tl
Yetişkin Fiyat : 260,00 ₺ Çocuk Fiyat (7-12) : 260,00 ₺ Bebek Fiyat (0-6) : 0 ₺
Katılmak İstediğiniz Tur Tarihi :
Kişi Sayısı (Bebek Dahil) :